O nas

Serdecznie witamy Was w naszym atelier.

Na początek – może trochę nietypowo – podzielilibyśmy się z Wami poglądami i przemyśleniami, które wpłynęły na powstanie naszego atelier i które mają nadal istotny wpływ na jego istnienie i dalszy rozwój.W dzisiejszym świecie prawie każdy wytwór ludzkich rąk, swym wyglądem i konstrukcją, zmierza do ideału oraz standardów doskonałego acz sztucznego piękna. Większość rzeczy w naszym otoczeniu stworzono w fabrykach, gdzie każdy element wytwarzany jest na taśmie produkcyjnej, dzień po dniu, z dokładnością do dziesiątej części milimetra.

Dlaczego wszakże mielibyśmy trzymać się wszędzie i we wszystkim powtarzalnych i przesadnie idealnych standardów? Przecież to czym każdy z nas różni się od innych, jest nasza wyjątkowość i niepowtarzalność. Jest to coś z czego powinniśmy być dumni i co powinniśmy eksponować. Właśnie dlatego powinniśmy uwolnić swoją odwagę i spontaniczność, którą każdy z nas nosi w sercu.

Głównym bodźcem kreującym nasze artystyczne pomysły jest właśnie odwaga, wyjątkowość oraz zauroczenie estetyką – artystycznym pięknem. I właśnie te cechy odzwierciedlamy w naszych oryginalnych kreacjach. Każdy nasz produkt jest osobnym dziełem, pięknym i jedynym w swoim rodzaju.
Dlatego też powstała firma Arcadius Atelier – abyś mógł/mogła wyartykułować swoją unikalność i niepowtarzalną osobowość. Oferujemy Wam symbol Waszej życiowej odwagi, siły i wiary w siebie.
Nasze dzieła są cenne także dlatego, iż wiele z nich ma już swoją tajemniczą przeszłość, podobnie jak ma ją każdy z nas – a przecież w naszych rękach odradzają się na nowo i dostają szansę na nową wspaniałą przyszłość, którą będą przeżywać może właśnie z Tobą.

Rzeczy które tworzymy w Arcadius Atelier są wyjątkowe z wielu przyczyn. Jedną z nich jest to że każdy mebel posiada swój niepowtarzalny numer seryjny. Do numeru seryjnego który znajduje się na meblu, dołączony jest certyfikat poświadczający jego autentyczność oraz datę zakupu.
Ponadto każdy mebel posiada unikalną tabliczkę z logiem Arcadius Atelier wykonaną z miedzi oraz prawdziwego srebra i złota. Autentyczność mebla można sprawdzić na naszej stronie internetowej.


Z wyrazami szacunku i życzeniami uwolnienia Waszej odwagi i oryginalności
Wasz zespół, Arcadius Atelier.

To jest wersja demonstracyjna sklepu do celów testowych— Zamówienia nie będą realizowane. Zamknij

Podziel się tym!