Co robimy

Witaj w Arcadius Atelier

Każdy mebel wykonany przez Arcadius Atelier jest niepowtarzalny i jedyny w swoim rodzaju. Nabywając jeden z naszych produktów masz 100% gwarancję iż nikt na całym świecie nie ma takiego samego fotela czy stolika. Nasze wyroby wykańczane są ręcznie, zgodnie z wyczuciem i smakiem artystycznym który wyróżnia nas spośród konkurencji. Zapraszamy do naszego sklepu na mały rekonesans.

Jeśli spodobał Ci się jakiś mebel, lubisz styl w jakim został wykonany, kolorystykę lub cokolwiek innego przyciągnęło Twoją uwagę w naszym sklepie internetowym, to nie wahaj się skontaktować z nami. Na Twoje życzenie wykonamy mebel w stylu który przypadł Ci do gustu. Podobają Ci się miedziane zdobienia i złote okucia, w połączeniu ze szklanym i podświetlanym blatem? Nie ma sprawy – daj nam znać – stworzymy coś wyjątkowego specjalnie dla Ciebie. A może posiadasz stary mebel „po babci”, który utracił już swój pierwotny blask, lecz ciągle wiele dla Ciebie znaczy i chciałabyś/chciałbyś przerobić go, odświeżyć w jednym z niepowtarzalnych stylów Arcadius Atelier? Skontaktuj się z nami, a zrobimy wszystko zgodnie z naszym smakiem i Twoimi wskazówkami, tak że nie poznasz swojej starej komody.

Arcadius Atelier zaaranżuje też Twoje wnętrza. Jeśli nie masz pomysłu na to jak urządzić wnętrze swojego domu czy mieszkania, jeśli chciałabyś/chciałbyś zrobić coś nietypowego i unikalnego ze swoim domem, nie czekaj dłużej. Skontaktuj się z nami, a my przekształcimy Twój zwyczajny pokój, salon czy kuchnię w pałacową komnatę. Nie tylko wstawimy dobrane ze smakiem i wyczuciem meble, ale również kompleksowo odnowimy Twój dom lub mieszkanie. Dla naszego zespołu nie ma rzeczy niemożliwych. Zapraszam do portfolio ( Przed i Po oraz Aranżacje ), tutaj znajdziesz nasze ostatnie prace.

Nasz sklep i marka arcadius-atelier.com dokłada wszelkich starań by odzwierciedlać naturalne kolory sprzedawanych towarów, jednak mimo wszystko niektóre kolory na zdjęciach mogą przybierać inne odcienie niż w rzeczywistości w zależności od rodzaju oświetlenia (światło dzienne lub sztuczne). Minimalne różnice kolorystyczne mogą wynikać z indywidualnych ustawień i kalibracji kolorów na monitorze Klienta.

To jest wersja demonstracyjna sklepu do celów testowych— Zamówienia nie będą realizowane. Zamknij

Podziel się tym!